RN731JTTD6342C25
MFR.Part #
RN731JTTD6342C25
JLCPCB Part #
C4159837
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS