RN731JTTD6341B50
MFR.Part #
RN731JTTD6341B50
JLCPCB Part #
C4142083
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS