RN731JTTD6341B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD6341B10
JLCPCB Part #
C4310194
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS