RN731JTTD6340F100
MFR.Part #
RN731JTTD6340F100
JLCPCB Part #
C4030582
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 634Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS