RN731JTTD6262D100
MFR.Part #
RN731JTTD6262D100
JLCPCB Part #
C4357485
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS