RN731JTTD6262B25
MFR.Part #
RN731JTTD6262B25
JLCPCB Part #
C4210921
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS