RN731JTTD6260D50
MFR.Part #
RN731JTTD6260D50
JLCPCB Part #
C4006553
Description
-55℃~+155℃ 626Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS