RN731JTTD6260B25
MFR.Part #
RN731JTTD6260B25
JLCPCB Part #
C4237715
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 626Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS