RN731JTTD6201D10
MFR.Part #
RN731JTTD6201D10
JLCPCB Part #
C4121557
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS