RN731JTTD6201A25
MFR.Part #
RN731JTTD6201A25
JLCPCB Part #
C4281479
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS