RN731JTTD6201A05
MFR.Part #
RN731JTTD6201A05
JLCPCB Part #
C4253468
Description
-55℃~+155℃ 6.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS