RN731JTTD61R2F50
MFR.Part #
RN731JTTD61R2F50
JLCPCB Part #
C4313419
Description
-55℃~+155℃ 61.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS