RN731JTTD6192B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD6192B50
JLCPCB Part #
C4553955
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 61.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS