RN731JTTD6192B25
MFR.Part #
RN731JTTD6192B25
JLCPCB Part #
C6195270
Description
-55℃~+155℃ 61.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS