RN731JTTD6122F50
MFR.Part #
RN731JTTD6122F50
JLCPCB Part #
C3950852
Description
-55℃~+155℃ 61.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS