RN731JTTD6121D100
MFR.Part #
RN731JTTD6121D100
JLCPCB Part #
C4009819
Description
-55℃~+155℃ 6.12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS