RN731JTTD6042D25
MFR.Part #
RN731JTTD6042D25
JLCPCB Part #
C4024068
Description
-55℃~+155℃ 60.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS