RN731JTTD6041F50
MFR.Part #
RN731JTTD6041F50
JLCPCB Part #
C3990907
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS