RN731JTTD5971F25
MFR.Part #
RN731JTTD5971F25
JLCPCB Part #
C4008423
Description
-55℃~+155℃ 5.97kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS