RN731JTTD5970F50
MFR.Part #
RN731JTTD5970F50
JLCPCB Part #
C4234556
Description
-55℃~+155℃ 597Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS