RN731JTTD5970D10
MFR.Part #
RN731JTTD5970D10
JLCPCB Part #
C4279418
Description
-55℃~+155℃ 597Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS