RN731JTTD5970B50
MFR.Part #
RN731JTTD5970B50
JLCPCB Part #
C4095649
Description
-55℃~+155℃ 597Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS