RN731JTTD5970B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD5970B10
JLCPCB Part #
C3993366
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 597Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS