RN731JTTD5901C25
MFR.Part #
RN731JTTD5901C25
JLCPCB Part #
C4111147
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS