RN731JTTD5901A10
MFR.Part #
RN731JTTD5901A10
JLCPCB Part #
C4290333
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS