RN731JTTD5901A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD5901A05
JLCPCB Part #
C4102966
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 5.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS