RN731JTTD5900F25
MFR.Part #
RN731JTTD5900F25
JLCPCB Part #
C3948779
Description
-55℃~+155℃ 590Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS