RN731JTTD5832F25
MFR.Part #
RN731JTTD5832F25
JLCPCB Part #
C4242577
Description
-55℃~+155℃ 58.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS