RN731JTTD5830D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD5830D25
JLCPCB Part #
C4212560
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 583Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS