RN731JTTD57R6F100
MFR.Part #
RN731JTTD57R6F100
JLCPCB Part #
C4271536
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS