RN731JTTD57R6D100
MFR.Part #
RN731JTTD57R6D100
JLCPCB Part #
C4250978
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS