RN731JTTD57R6C25
MFR.Part #
RN731JTTD57R6C25
JLCPCB Part #
C4192049
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS