RN731JTTD5762C25
MFR.Part #
RN731JTTD5762C25
JLCPCB Part #
C3966902
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS