RN731JTTD5762B50
MFR.Part #
RN731JTTD5762B50
JLCPCB Part #
C4175003
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS