RN731JTTD5761C10
MFR.Part #
RN731JTTD5761C10
JLCPCB Part #
C4047810
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS