RN731JTTD5761A05
MFR.Part #
RN731JTTD5761A05
JLCPCB Part #
C3990057
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS