RN731JTTD56R9F25
MFR.Part #
RN731JTTD56R9F25
JLCPCB Part #
C4168249
Description
-55℃~+155℃ 56.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS