RN731JTTD56R9C25
MFR.Part #
RN731JTTD56R9C25
JLCPCB Part #
C3925974
Description
-55℃~+155℃ 56.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS