RN731JTTD56R0D100
MFR.Part #
RN731JTTD56R0D100
JLCPCB Part #
C4056828
Description
-55℃~+155℃ 56Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS