RN731JTTD56R0C50
MFR.Part #
RN731JTTD56R0C50
JLCPCB Part #
C3983922
Description
-55℃~+155℃ 56Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS