RN731JTTD5691D10
MFR.Part #
RN731JTTD5691D10
JLCPCB Part #
C4148700
Description
-55℃~+155℃ 5.69kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS