RN731JTTD5690B25
MFR.Part #
RN731JTTD5690B25
JLCPCB Part #
C4040846
Description
-55℃~+155℃ 569Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS