RN731JTTD5622B50
MFR.Part #
RN731JTTD5622B50
JLCPCB Part #
C4034125
Description
-55℃~+155℃ 56.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS