RN731JTTD5621F50
MFR.Part #
RN731JTTD5621F50
JLCPCB Part #
C4231084
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS