RN731JTTD5620F100
MFR.Part #
RN731JTTD5620F100
JLCPCB Part #
C4192005
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS