RN731JTTD5620F10
MFR.Part #
RN731JTTD5620F10
JLCPCB Part #
C3918222
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS