RN731JTTD5602D50
MFR.Part #
RN731JTTD5602D50
JLCPCB Part #
C4285848
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS