RN731JTTD5601C10
MFR.Part #
RN731JTTD5601C10
JLCPCB Part #
C4166760
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS