RN731JTTD5600F50
MFR.Part #
RN731JTTD5600F50
JLCPCB Part #
C3929438
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS