RN731JTTD5561F25
MFR.Part #
RN731JTTD5561F25
JLCPCB Part #
C4088544
Description
-55℃~+155℃ 5.56kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS